Milana

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 29.740

    inace imam zavrsenu srednju hemisjku,za hemisjko tehnoloskog tehnicara,ne znam dal bi to bilo od neke pomoci

    Član 29.740

    Hm,vockice su prva liga,moj otac zaista to voli i sa ljubavlju radi,i celog zivota se time bavi…s obzirom da je vec stariji,planiram da to podignem na visi nivo ,kako to ne bi propalo vec da bi se proizvodnja prosirila i da bih pokusala na nekin nacin da stvorim nesto i za buducnost svoje dece…On je neko ko radi ko crnac i nece da proda lupam sad frikomu kilo malina za 20din. eto takav je….razmisljam o proizvodnji prirodnog soka,a od ostataka mozda susenje za cajeve…eventualno susene maline…verovatno postoji brdo stvari koje se mogu proizvoditi….samo sve treba staviti na papir,pazljivo osmisliti ,brendirati….a o tome iskustva imam jako malo…

    Član 29.740

    Postovanje svima,citam i citam i citam,moj otac ima izvrsne kupine i malines obzirom da ga godine stizu,i da niko drugi nece moci sem nas njegove dece da nastavi posao,razmisljam se da ulozim u posao i kupim presu i pasterizator za proizvodnju soka.Skoro sam cula da za otvaranje privatnih firmi moras imati i zavrsen fakultet tj struku u kojoj zelis otvoriti firmu,svaki savet bi mi dobro dosao,hvala u napred