Rade

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 31.340
    Član 31.340

    Evo nesto  interesantno za koradzije  pogledajte novi clanak na mom sajtu

    o bezgletenskom brasnu  nadam se da ce vam se svideti  i mozete podeliti i sa vasim prijateljima

    Član 31.340

    Milece odgovor mozete dobiti ovde 

    porukom i pojasnicu sve sto nebude jasno

    Član 31.340

    Milice ja sam sa cenama negde na sredini  a cena je 115 .00 rsd po kilogramu za velikoprodaju a cena za maloprodaju je 130.00 po kilogramu . Sto znaci da ima i jeftinijih a ima i skupsih kora na tristu sto se velikoprodaje tice  cenu formirate onako kako se vi uklapate  nemozete obratiti paznju na druge proizvodjace ako vi sa tim gubite . Pre svega , kasnije mozete da korigujete cenu ako dostignete kolicinu .

    Član 31.340

    Marijana  Nemojte  da tanjite ivice  necete od tog smanjiti premes  smanjte tezinu jufke na recimo kao sto ja to radim na 1.2 kilograma  i smanjicete premes . Ako tanjite  ivice kao sto kaze Budo imacete velikih problema kod prebacivanja testa . RAZMISLITE!

    Član 31.340

    Marijana  ne gresite nigde bitno da imate zadovoljne kupce  to je nesto sto je najbitnije  i gledajte da prosirite  posao i sve ce biti u redu , moje jufke su  1.2 kg i razvalcim na sto  2×2 m a meni premes ostaje  od tri jufke  za jednu ili manje od jedne  a ja u pakovanju od pola kg imam od 18- 22  komada najvise .

    Član 31.340

    Sto se tice prodaje i na + 40 da prodajem  i prodaja raste  iz dana u dan

    Član 31.340

    Apsolutno ste u pravu  g. Milivoje , kao sto Saki kaze posao sa korama  nije rentabilan  ja se sa ovom cinjenicom ne bi slozio  , kao sto ste naveli   posao sa korama je itekako rentabilan  ako imate dobar i kvalitetan proizvodod  kao i pakovanje .Sve  ostalo su samo price i izgovori

    Član 31.340

    Saki nema veze ni toliko sa temperaturom  sto se pucanja kora tice  i  ja radim na toj temperaturi  i radimo u dve smene i kore ne pucaju iako je temperatura  onolika kolika je problem moze biti i u zamezu ali i u % soli probajte sa 1 % ili sa 1.5% soli  da vidite da li koru mozete uopste razvuci a da ne pricam o pecenju . Odnosno kore se ne peku nego se  SUSE  . Ako meni ne verujete  pitajte tehnologe  oni ce vam to bolje objasniti toliko za sada od mene  . ako imate dodatnih pitanja podelicu  iskustvo sa vama  pratite i moju fb stranu ili pratite  i moj blog koji je jos u formiranju  ali bice reci o tim pekarskim tehnologijama  tako da pitanja mozete  postaviti i na samom blogu

    Član 31.340

    Marijana javi se ovde https://www.facebook.com/rade04

    ili na mail maxipekinfo@gmail.com

     

    Član 31.340

    Marijana  ono sto vam mogu reci nema precizne  recepture za to …. Receptura zavisi od mnogo toga i od same psenice , brasna i nekih drugih faktora koji uticu na samu recepturu .. Recepturu morate sami prilagoditi kako dobijate najbolji kvalitet i onda se samo drzite toga

    Član 31.340

    Moze li precizna receptura za  bele kore , integralne  i heljdine  kore

    Hvala