Cedomir

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 33.489

    `pozdrav.  ja sam juce iz ocaja ostavio komkentar na ovom forumu jer mi posao prpada, ali se nikako nisam nadao da cu tako brzo dobiti odgovor, i na tome se beskonacno zahvaljujem… mi smo mlada firma radimo tek nekoliko meseci i potrebni su nam saveti strucnjaka kao sto je Milivoje. Istini za volju ni ja neznam za sta mi sluzi knjigovodja sem da mi uzme 70 e svakog 1 u mesecu i sta on radi sa obzirom da ja sam popunjavam te DPU listove, racune i ostalu dokumentaciju i nosim mu tako sredjeno… sto se tice vonjih punjenja i tu si upravu jednom smo pokusalji sa visnjom i ispalo je bolje nego ono sto dobijemo kada narucimo u jablanici… e samo mi nije jasno ovo zadnje sto se tice iznosenja robe iz lokala jer kolikon sam ja upoznat za to mi je potreban poseban dokument za koji cujem da je jako skup da se dobije, pa kako to da prevazidjem?? Unapred zahvalan

    Član 33.489

    pozdrav kolege naleteo sam na ovaj forum trazeci spas od potpunog bankrota. naime pre par meseci sam otvorio pekaru u samom centru Smedereva to mi se tada nije cinila kao losa ideja sa obzirom da su mi oba brata pekari i da za njih n moram da odvajam plate, iisto tako sam na pocetku imao neki kapital i unajmio sam lokal godinu dana u napred… Prvobitna ideja je bila da se taj novac povrati i ulozi u nase peci i pekarske masine. ali sada su pazari toliko niski da ja nemam za porez i knjigovodju da platim …. ima li neko neki predlog kako da se izvucem iz ove teske situacije