Marko

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 2.691

    Postovani Petre,

    Ja sam zainteresovan kao kupac.

    bubanjamarko@yahoo.com

    pozdrav

    Marko

    Član 2.691

    Poštovani,

    molim Vas da i meni neko prosledi ovu knjigu na bubanjamarko@yahoo.com

    hvala

    Član 2.691

    Miroslave,

    ne znam da li je vise ili manje uslova. što se tiče higijene moraš sve isto da ispoštuješ. Samo ti kažem da se pozoveš na odgovarajuće zakone vezano za hranu za životinje.

    Meni su tražili da izradim novi HACCP plan, za hranu za životinje, da bih se registrovao kao proizvođač hrane za životinje.

    Pozdrav

    Član 2.691

    Miroslave,

    moras da ispunis norme po Zakonu o bezbednosti hrahe. Kod izrade HACCP plana pozovi se na rizike po bezbednost hrane za zivotinje. Kad se budes obratio nadleznima brzo ces stici do „njihovog konsultanta“ koji ce te oplesti 500 eur za HACCP plan. Ne nasedaj na to. Dobro se pripremi pre nego sto se registrujes.

    Sto se tice dodataka za pogacu moj predlog ti je KAS81 koji pravi firma AgroBioRus. To je proizvod po ruskoj recepturi, pcelama se izuzetno svidja, a ima i povoljan uticaj na smanjenje broja varoe.

    Pozdrav

    Član 2.691

    Za Jelisavetu:

    koje bilje, koje kolicine?

    0644556469 Marko

    Član 2.691

    Postovane kolege,

    Zanima me da li neko moze a me uputi gde da nabavim color kartu za odredjivanje boje mlevene ljute paprike.

    Postoji li neka kolor karta za odredjivanje, a da se podaci mogu uporediti sa Scoville ili ASTA vrednostima?

    Pozdrav

    Član 2.691

    Olivera,

    ja mogu da ponudim 4 – 5 vrsta ulja, nekoliko stotina kg godisnje od svakog (lavanda, persun, kleka, smilje, izop, vrijesak,…)

    moja adresa je bubanjamarko@yahoo.com

     

    pozdrav

    Član 2.691

    Mila,

    Etericno ulje kamilice neces naci u Srbiji. Preskupo je da bi ga neko pravio, litar kosta vise od 1000 eur, a kvalitetne kamilice kod nas ima jako malo…

    probaj da nadjes neku zamenu

    pozdrav

    Član 2.691

    Pozdrav,
    Sto se tice dobijanja resenja da je u pitanju dijetetski proizvod predlazem ti da se obratis Farmaceutskom fakultetu u BG (katedra za farmakognoziju i katedra za bromatologiju), a sta ti sve treba najbolje da iscitas u Pravilniku o zdravstvenoj ispravnosti dijetetskih proizvoda.

    Član 2.691

    Kad smo vec kod konzervanasa mene zanima gde se mogu kupiti na malo.
    Treba mi E413.

    Član 2.691

    Zdravo Vlado,
    Koliko ulja kleke imas za prodaju?

    Cisto da znas sve vece kolicine ulja se prodaju na osnovu uzorka tako da ne ocekuj da dobijes cenu odmah.

    Član 2.691

    Sto se tice proizvodnje ulja kod nas nije naroctio rasireno.
    Sto se tice interesantnih vrsta tu ti je broj 1 kleka.
    Da li imas opremu za destilaciju?
    Budi jako pazljiv/a pri izboru ambalaze. Kod nas u zemlji neces pronaci odgovarajucu plastiku, a pazi i pri izboru metalnih burica.
    Koje kolicine imas u planu?
    Pozdrav

    Član 2.691

    Sto se tice proizvodnje ulja kod nas nije narocito rasireno.
    Sto se tice interesantnih vrsta tu ti je broj 1 kleka.
    Da li imas opremu za destilaciju?
    Budi jako pazljiv/a pri izboru ambalaze. Kod nas u zemlji neces pronaci odgovarajucu plastiku, a pazi i pri izboru metalnih burica.
    Koje kolicine imas u planu?
    Pozdrav

    Član 2.691

    Varas se zainteresirana.
    Radi se sremus, ali vecinom se radi u svezem stanju, mada se radi i suv.

    za tehnologa:
    O kojoj se kolicini radi?
    Ja mogu da ti pomognem oko pronalaska kupca u zemlji.