• Autor
    Članci
  • Član 30.587

    Postovani clanovi foruma,veliki pozdrav svima.Imam jedno pitanje,imam uradjenu novu hladnjacu za voce,povrce…registrovano gazdinstvo,dozvolu za rad,otvoren racun u Komercijalnoj banci…ukratko sve cisto kao suza.Hladnjaca se nalazi kod mesta Ub koji je jak povrtarski kraj,koji je najbolji nacin pokretanja posla,direktan odkup,usluzno cuvanje robe…ako ima neko iskustva molim za savet…hvala unapred.

    Član 26.007

    Ukoliko imas sredstva da otkupis poljoprivredne proizvode i ukoliko imas dalji plasman,najbolje ti je da radis direktan otkup,ako ne ostaje ti usluzni otkup ili usluzno cuvanje robe,gde je manja zarada……

    Član 27.017

    Postovani, pozdrav! Interesuje me da li je neko upucen gde bih mogao najpovoljnije da kupim motor za hladnjacu od 8kw sa propratnom opremom? Pravim minusnu komoru, da li je dovoljno da to bude samo temelj ploca sa panelima? Bio bih vam jako zahvalan na brzom odgovoru.

    Član 26.070

    Aleksandre imam novu minusnu hladnjaču, hladnjača je postavljena u rad ali zbog toga što se nalazi u stambenoj zoni  nije radila jer  je motor prejak. Možeš da je pogledaš ako želiš na prodaju je bez panela , za sve informacije telefon 064/1151278 Dalibor

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.