• Autor
    Članci
  • Član 1.239

    Zdravo svima,
    Molim vas ako znate preporučite mi neku literaturu iz ove oblasti ili web.stranice.
    Hvala

    Član 2.105

    možete me kontaktirati na email.atm.djordjevicvgmail.com i napisati probleme koji Vas muče,pa ćemo malo razgovarati
    Pozdrav,
    Đole

    Član 2.105

    možete me kontaktirati na email.atm.djordjevic@gmail.com i napisati probleme koji Vas muče,pa ćemo malo razgovarati
    Pozdrav,
    Đole

    Član 1.956

    ako vas muce otpadne vode mozete mi pisati pa da vidimo kako da vam pomognem savetima ; xlaustralia@gmail.com
    Zeljko

    Glavni urednik

    Molim Vas,
    kolega je pitao za literaturu a vi mu nudiste svoje usluge. Zašto ne napišete neku knjigu ako znate. Zaista ću radikalno početi da brišem i odstanjujem članove koji ovaj forum koriste samo radi promocije svojih usluga.

    Član 1.387

    Na koju tacno prehrambenu industriju mislite? To je sirok pojam…Sta Vam konkretno treba?

    Član 2.671

    Javljas se iz Saajeva..na POLJOPRIVREDNO FAKULTETU u Sarajevu..potrazite literaturu.Na Tehnološkom fakultetu u TUZLI…IMA DOSTA LITERATURE..IMA SMJER…PREHRAMBRENIH TEHNOLOGA…TAKO DA TU IMA DOSTA LITERATURE…CAK IMA I KATEDRA IZ TE OBLASTI.Posaljite sta Vas konkretno interesuje, zavrsio sam Tehnloski fax u Tz..tako da vam mogu pomoći..i puno poz iz TZ

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.