• Autor
    Članci
  • Član 2.560

    Da li neko zna ko proizvodi pp boce za kecap i majonez, koje koriste poznati proizvodjaci ovih proizvoda?
    Poznato mi je da svaki od njih ima patentiran alat za svoju ambalazu ali mi je potrebna informacija ko im proizvodi ambalazu.

    Član 2.560

    Da li je moguce da bas niko ne zna?

    Ima li ovde prisutnih tehnologa koji su zaposleni kod renomiranih proizvodjaca kecapa i majoneza?

    ps Mala ispravka, u pitanju su PET boce, video sam da za Dijamantov majonez classic proizvodi neka firma Bel ali na netu nisam uspeo da je nadjem.

    Član 2.522

    Pozdrav,

    Imate ambalazu poput te u EkoPlastu, Novi Sad.
    Ja sam nedavno nesto porucivao od njih.. malo su udavili sa birokratijom :) tako da jos uvek nisam zavrsio porudzbinu, ali imaju i tu ambalazu.

    A ima i jedan proizvodjac iz Gornjeg Milanovca.. sad ne mogu da nadjem ni ime ni kontakt, ali ako nadjem javicu Vam.

    pozdrav, Andrej.

    Član 2.727

    ima proizvođač za tu ambalažu u Paliću oni su tu ambalažu radili do sada na svojim amašinama i alatima po dizajnu polimarka. kako znam polimark je to počeoda radi sam za sebe. Firma se zove Chemos ad Palić veza +38124753102 senad, ilija ili stevan možte se pozvati da ste informaciju dobili od zdravka.
    sa srećom

    Član 2.522

    Našao sam podatke za onog drugog pomenutog proizvođača: Panda, Gornji Milanovac (www.panda.rs)

    Moguće da pored plastične imaju i staklenu ambalažu, za to nisam siguran – ne vidim je na sajtu, ali mi se čini da su rekli da imaju.

    pozdrav.

    Član 2.560

    Hvala puno na pomoci.

    Veliki pozdrav.

    Član 2.039

    Tražene boce proizvodi i „Energometal“ iz Nove Pazove. Lako ih je naći na netu. Pozdrav!

    Član 3.046

    Preporučujem vam:
    Chemos Palić
    Panda Gornji Milanovac
    Nicoloplast Kruševac
    FMB Šabac (mislim da radi samo PET)

    Član 2.102

    Zrenjanin – Muzlja je radio kao i CHEMOS SUBOTICA-PALIC.

    Član 2.102

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.