• Autor
    Članci
  • Član 3.048

    Od pre meces dana poceli smo sa uvozom plutanih zatvaraca direktno iz Portugalije.
    U nasoj ponudi nalaze se sve moguce dimenzije i oblici plutanih zatvaraca pocev od onih koji se koriste za buteljke pa do flasa koje zahtevaju konusne i zatvaraci za drvenim i plasticnim glavama.

    Proizvodjac je Antonio Almedia Korticas.

    Mogu Vam ponuditi 35 razlicitih dimenzija zatvaraca koji su izradjeni od prirodne plute ili aglomerata (mlevene presovane plute), na nasem trzistu smo prvi izasli sa ponudom da na tri hiljede porucenih dobijete istampane (brendirane) sa vasim logom.
    Stampanje se radi direktno u fabrici i rok isporuke od momenta porudzbine je nekih 20-ak dana a ne istampane dobijate za jedan dan brzom postom ili Vam mi dostavljamo.

    Raspon cena je od 5,3 din za buteljke (aglomerat I klasa) pa do 20-ak din za balone i bacve.
    Cene su razne i svim zainteresovanima mogu poslati cenovnik.
    060 095 99 90
    E-mail: podrumsimic031@gmail.com

    Član 3.048

    Sada mozete pogledati kompletan katalog plutanih zatvaraca sa dimenzijama i cenama na http://www.podrumsimic.com/ i jos jedna novina u nasoj ponudi su aluminijumski zatvaraci sa vec gotovim navojem i prstenom za boce koje se zatvaraju sa naojnim zatvaracima, tako da mozete sami rucno da zatvorite bocu i nekim oblim predmetom savijete prsten (srafcigerom).
    Dimenzije koje nudimo su: 18×12, 20×15, 31,5×24, 20×15

    Član 3.048

    Član 3.048

    Sa ovim dimenzijama aluminijumskih navojnih zatvaraca pokrivamo opseg boca od 50 ml, 100ml, 1l, 0,5 l. Najbolje nonijusom (sublerom) izmeriti spoljasni precnik boce i visinu zatvaraca i videti koja dimenzija odgovara od ovih koje su u ponudi: 18×12, 20×15, 31,5×24, 28×18

    Član 3.048

    Samo da obavestim sve koji citaju a interesuju ih plutani zatvaraci da sam promenio broj telefona, pa me mogu kontaktirati na 069 295 99 90.

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.