Jelena

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 16.073

    Koliko ja znam, oznaka za klasu se stavlja samo na trup zivine, tj pravilnik dako definise.

    Član 16.073

    Radim u mesnoj industriji,igrom slucaja sam pocela tu da radim i nastavila da se usavrsavam, prosla sam sve proizvodne procese,od pocetka do pakovanja gotovog proizvoda, jedino nisam na wolfu radila a i to cu jednog dana verovatno, znaci priprema sirovine, punilica, parovanje, atmos pa i kuter sam prosla pri tom radim i cene, deklaracije,vodim komplet haccp!Nisam socijalno ugrozena hvala Bogu a sebe ne smatram ni glupom osobom jednostavno smatrama da ako zelim da vodim jednu proizvodnju moram kroz nju i sama proci.Ne radim to svakodnevno ali jednostavno postoje situacije kad to moram i nije mi tesko jer volim svoj posao.Meni je licno najtezi rad sa ljudima, jer su vrlo cesto skloni podmetanju i „odradjivanju“ posla a to se onda meni obija o glavu jer gazda uvek mene prvo pozove na raport.Inace radim 6 dana u nedelji u proseku po 10 sati i spavam ko beba :) !

    Član 16.073

    Dobro vece postovane kolege,tema mi je veoma interesantna i htela bih da pitam gospodina Milivoja u kojoj grani prehrambene industrije radi, ako nije tajna naravno?!