• Autor
    Članci
  • Član 2.625

    Zdravo svima,
    tražim eventualnog partnera sa idejama za preradu voća, povrća, skladištenja ili sušenja. Imam odličnu hladnjaču 40km od Beograda a samo 3 km od auto puta Beograd-Niš. Hladnjača ima kapacitet od 170tona a od toga 2 hladnjače rade u plusnom režimu a jedna u minusnom. Objekat ima i kancelariju, lokal, mokri čvor, digitalnu vagu, viljuškare, paletare i kamionsku vagu do 10t kao i utovarnu rampu. Sve je to na ograđenom placu od 40 ari. ZAINTERESOVAN SAM ZA SVAKU EVENTUALNU SARADNJU, TRAŽIM ORIGINALNU IDEJU I PARTNERA.
    ZORAN 065/2550255

    Član 2.640

    Postovanje Zorane.
    j sam u nekom drugom poslu trenutno ali imam neke ideje o hrani jer mislim da je to jedino sto nas moze izvaditi i nas i ovu posranu zemlju .Ja se bavim preradom metala i moj sajt je svetaisin.co.rs gde mozete videti kojim se poslom bavim . Inace imam 56 god.i resio sam da ostavim gvozdje i okrenem se htani a imam ideje za susare koje mogu sam da apravim i da me kosta samo materjal i mislim d a je tu buducnost a imam i neke ideje o kompletnom susenom povrcu mada to ne ide sada kod nas ali mislim da bi se ideja trebalo istraziti jer kao i obicno mi kasnimo za evropom i do 30 god. Ukraatko moje se ideje slazu u suseno voce i povrce a o detaljima mozemo razgovarati ako ste zainteresovani. Mogu sve napraviti sto zamislim i meljacice i pakerice sto je bitno a imam i radionicu 100m2 sa alatima ali je tu najvaznija pametna ideja i vizuja u buducnost.Ako ste zainteresovani pozovite ili posaljte mail preko sjta ima adrese i telefoni ja nemam ni finansiskih sredstava a ni pomoci sa strane da sam realizujem svoje ideje a ako nema pomoci onda nema nista jer samo nas izvoz moze izvaditi i novi brend koji bi plasirali u svetu pored suvih sljiva i ajivara
    Da vas ne gnjavim to je ukratko ako imate slicne ideje mozemo kontaktirati
    Pozdrav Sveta Kragujevac-dolina gladi.

    Član 2.625

    poslao sam vam poruku na vaš mail
    pozdrav
    Zoran

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.