• Autor
    Članci
  • Član 2.951

    da li neko mozda na forumu zna gde bi se mogla savladati obuka za ketering

    hvala unapred

    Član 2.868

    U kom smislu obuka za ketering? Objasnite detaljnije, mozda Vam mogu pomoci.

    Član 2.951

    u smislu pravljenja mini sendvica i ostalih stvari koji se prave u ketering firmama.
    jos nesto me interesuje: da li u srbiji ima neko ko radi skulpture od hrane,
    znate onako kad od lubenice napravi puno ruza isl..?

    pozdrav i hvala unapred

    Član 2.868

    Ne postoji posebna skola za ketering. Pripremom hrane se uglavnom bave kuvari, kao i bilo ko drugi sa entuzijazmom. Spremanje takve hrane se uci u kuvarskoj skoli, ali to Vas ne sprecava da i sami to radite po uputstvima iz raznih kuvara. Koliko cete biti uspesni, zavisi od Vas.

    Nisam kuvar, ali sam profesionalno cesto u kontaktu sa njima, imao sam prilike da vidim da ljudi prave fantasticne kreacije od hrane. Koliko sam iz razgovora sa njima shvatio, osnova za takve stvari se dobije skolovanjem a dalja nadgradnja je stvar licnih afiniteta. Verovatno u inostranstvu postoje i kursevi za to. U svakom slucaju, imate internet kao izvor gomile „how to…“ informacija.

    Pravljenje sedvica je, u svakom slucaju, stvar maste.

    Ako mislite da legalno radite, hranu za ketering ne mozete spremati u svom domacinstvu i treba da vrsite povremene analize Vasih proizvoda.

    Član 3.526

    Sto se tice ketering kao ketering je zastupljen i previse kod nas tako da mislim da ti ne bi bas bilo pametno da kreces u takav vid oposla..ne znam mozda i gresim….

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.