• Autor
    Članci
  • Član 3.884

    Jel tko od članova ovog foruma ima iskustvo rada na tim strojevima… (starijim modelima koji ispisuju graf na papir) Ako ima tko, molio bi da mi se javi… Hvala unaprijed.

    Član 3.913

    POZDRAV
    SA REOLŠKIMI STROJEVIMA – FARINOGRAFOM, EKSTENZOGRAFOM I AMILOGRAFOM SAM RADIO PUNO DOK SAM BIO ZAPOŠLJEN U TVORNICI ŽITA, A TAKOĐER I MOJA TEMA MAGISTARSKOG RADA JE SA REOLOGIJOM, TAKO DA MOGI TI PUNO TOGA POMOĆI.
    Gafur

    Član 2.052

    Radim u laboratoriji na analizama kvaliteta brasna, tako da svakodnevno koristim farinograf i ekstenzograf koji rezultate ispisuju na papir. Verovatno vam mogu pomoci. Javite se. Pozdrav

    Član 5.775

    Molim vas ako ste radili na farinogrfu da mi malo objasnite koja je vrrijednost stabiliteta najbolja u pekarske svrhe i zasta je taj stabilitet sve odgovoran u pekrstvu?

    Član 8.844

    Zamolio bih Jelenu Djuricic da mi se javi. Potrebna mi je pomoc oko ocitavanja rezultata farinografa.

    Član 9.706

    Kolege tehnolozi i labor
    anti!

    Zna li netko gdje se u pisanom obliku mogu naci pravila za odredjivanje granulaicije brasna rucnim prosijavanjem?

    Član 4.702

    Postovani  garuf, i Tijana, ako bi biki ljubazni da mi objasnite nacine rada sa datim aparatima, bio bih veoma zahvalan. Podatke mi mozete poslati na meil aca.stojevic3007@gmail.com. Unapred hvala

    Član 12.472

    Poštovani, s obzirom da mi je tema master rada Uticaj biljne masti i temperature zamjesa na reoloske osobine tijesta, ukoliko neko ima iskustva sa istim, molim da mi se javi na email erna_947@hotmail.com, zbog pomoci oko ocitavanja rezultata.

    Hvala

    Lijep pozdrav

    Član 5.322

    Ako imate nekoga posredstvom sa bivšom firmom Agrokomerc u Velikoj Kladuši, imaju i danas te uređaje…i koriste ih preko 30 godina…

     

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.