dusan

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 14.025
    Član 14.025

    postovani imam nameru i ideju za izgradnju jedne najjsavremenije susare veceg kapaciteta jer zivim u takvom kraju srbije koji je prebogat vocem i povrcem jer vidim veliki potencijal u izvozu istih proizvoda i jednu veliku sansu za uspeh,cilj mi je proizvoditi takav proizvod koji se vise nemoze preradjivati to jest finalni proizvod i dacu vam primer,susena sljiva bez kostica nije finalni proizvod od tog voca,finalni proizvod je konzervirani kompot od suvih sljiva bez kostica,upravo takva ideja za preradom voca i povrca me zanima,zasto da uvozimo suseni luka iz kina ili suseni crni luka na kolutove,suseni paradajz i mnogo toga,upravo jedna takva savremena susara sa konzerviranim svim susenim proizvodima veceg kapaciteta me interesuje,nista nije lako danas ali se mora krenuti i neko pokrenuti i ljubazno vas molim da mi javite na e-mail ko bi bio pogodan za izradu jednog takvog projekta i ponovo napominjem da mora biti najjsavremenija kako bi zadovoljila trazene standarde od 5 K: kolicina,kvalitet,kontinuitet,konkurentnost,kontrola.unapred zahvalan….jezdimirovicdusan@gmail.com

    Član 14.025

    koja je razlika izmedju ULO i CA hladnjaca i koje se hladnjace koriste danas kao najjsavremenije i ako znate ko radi savrsene projekte za hladnjace,hvala vam. jezdimirovicdusan@gmail.com

    Član 14.025

    postovani recite mi ko je dobar u izradi kompletnog projekta najsavremenije hladnjace i susare vecih kapaciteta,unapred zahvalan  jezdimirovicdusan@gmail.com