Zoki

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 15.321

    Hvala ti mnogo Nebojša, da li možda imaš email da ti pošaljem detaljnija pitanja? Hvala još jednom

    Član 15.321

    Pa finalne proizvode bi pakovao u kesice kao što se pakuje čips. Proizvode bi prodavao prodavnicama zdrave hrane, znači radilo bi se o čipsu od jabuke,kruške i sl. Npr. isečem jabuku kao čips osušim u sušari upakujem i prodajem, šta će mi tehnolog za to? Ljudi prave sapune sa kaustičnom sodom i prodaju preko velikih radnji i ne treba im nikakav tehnolog,  a za sušenje jabuke treba… ima tu dosta nelogičnosti i nejasnoće. Ni sada mi nije jasno kada treba tehnolgo kada ne treba, i kome se obratiti za registraciju SZTR u vezi tih uslova oko potrebe tehnologa?

    Član 15.321

    Da li meni treba tehnolog ako imam sušaru i sušim jabuke i imam registrovano SZTR ? Zašto onda svaka pekara nema tehnologa ili poslastičar jer pravi hranu i stavlja je u promet?

    Član 15.321

    Pozdrav svima, zanima me ukoliko se registruje SZTR da li onda treba prilikom sušenja u radnom odnosu imati zaposlenog tehnologa? Kako se u tom slučaju distribuira proizvod u druge prodavnice?