Ljiljana

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 16.098

    Citam  vase komentare i u jednoj sam dilemi.Po struci sam diplomirani inzenjer prehrambene tehnologije biljnih proizvoda.Radila sam u fabrici za flasiranje izvorske vode deset godina gde sam se vec 2004 god susrela sa raznim sertifikacijama u preduzecu.Aktivno ucestvovala u izradi i implementaciji istih.Obavljajuci poslove rukovodioca sretala sam se sa raznim inspektorima i dobro su mi poznati njihovi zahtevi  , Fabrika  vode prestaje da radi ,a ja ostajem bez posla.U medjuvremenu pocinjem sa honorarnim  radom u jednoj pekari koja je kapaciteta i do 20000 jedinica za noc.Naravno nema HACCP  ,kao ni jedan validan dokument(proizvodjacke  specifikacije ,nijednu analizu…).Takodje angazovala me jos jedna firma za izradu dokumentacije za njihovu proizvodnju vode.Htela sam da na Tehnoloskom fakultetu odslusam taj kurs  za HACCP administratora i da dobijem sertifikat ,da prosto imam papir za to sto vec radim.Najverovatnije cu zavrsiti na birou za zaposljavanje i namera mi je da imam svoju agenciju za konsalting.Interesuje me imali neko   iskustva sa tim-