Dejan

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 17.037

    Postovanje Molivoje,

    Da li bi bili ljubazni da mi prosledite vasu e-mail adresu.

    Unapred hvala

    Član 17.037

    Pozdrav Vlado,

    Potreban nam je part-time tehnolog za proizvodnju vina…Ukoliko ste zainteresovani ili poznajete nekoga koga bi mogli da preporicite…

    S obzirom da sam u inostranstvu, mozete me kontaktirati putem email adrese: arch.dejanvukovic@yahoo.com ili putem Skypa: andej_vu

    S postovanjem

    Dejan Vukovic

    Član 17.037

    <p class=“MsoNormal“ align=“left“><span lang=“EN-US“ style=“font-size: 10.0pt; font-family: ‘Helvetica’,’sans-serif’; mso-fareast-font-family: 宋体; color: black; mso-font-kerning: 0pt;“>Postovanje,</span></p>
    <p class=“MsoNormal“ align=“left“><span lang=“EN-US“ style=“font-size: 10.0pt; font-family: ‘Helvetica’,’sans-serif’; mso-fareast-font-family: 宋体; color: black; mso-font-kerning: 0pt;“>Prvo da se ukratko predstavim. Zovem se Dejan Vukovic, po struki sam arhitekta i strastveni ljubitelj vina. Ternutno zivim i radim u Sangaju i specijalizovan sam za dizajn restorana i vinskih kuca. Vec dugogodisnje iskustvo navelo me je na to da upoznam zaista mnogo uspesnih ljudi iz oblasti vina.</span></p>
    <p class=“MsoNormal“ align=“left“><span lang=“EN-US“ style=“font-size: 10.0pt; font-family: ‘Helvetica’,’sans-serif’; mso-fareast-font-family: 宋体; color: black; mso-font-kerning: 0pt;“>Pored toga vodim jedan od najuspesnijih Oyster (Ostrige) restorana u Sangaju „The Plump Oyster“ – Oyster Bar i Fuzhou „Ostras“ Oster Bar i uskoro otvaramo dva nova restorana u Pekingu i Xiamenu.Zainteresovan sam da kineskim klijentima prezentujem vina sa nasih podrucja. Zainteresovan sam kako za jeftinija vina tako i za „butique“ vina sa nasih prostora. Prevashodno me intereuju bela i penusava vina koja najbolje idu uz ostrige, mada u obzir dolazi i zaista kvalitetno crveno vino.</span></p>
    <p class=“MsoNormal“ align=“left“><span lang=“EN-US“ style=“font-size: 10.0pt; font-family: ‘Helvetica’,’sans-serif’; mso-fareast-font-family: 宋体; color: black; mso-font-kerning: 0pt;“>Pored toga, na obroncima fruske gore, tacnije nedaleko od Starog Slankamena, posedujem otprilike  hektar zemlje pod vinogradima. Porodncna tradicija pravljenja vina. Na zalost dana danasnjeg to je ostalo kao tradicija, medjutim ja bih zeleo da iz te tradicije napravim mali/veliki posao, s obzirom da mi je to oduvek bila zelja.</span></p>
    <p class=“MsoNormal“ align=“left“><span lang=“EN-US“ style=“font-size: 10.0pt; font-family: ‘Helvetica’,’sans-serif’; mso-fareast-font-family: 宋体; color: black; mso-font-kerning: 0pt;“>Kao sto sam rekao okruzen sam zaista uspenim ljudima koji su zainteresovani za ulaganja u oblasti vina u Srbiji, pa bih vas zamolio za malo pomoci oko strucnih ljudi koji bi mogli da se strucno ukljuce u ovaj posao.</span></p>
    <p class=“MsoNormal“ align=“left“><span lang=“EN-US“ style=“font-size: 10.0pt; font-family: ‘Helvetica’,’sans-serif’; mso-fareast-font-family: 宋体; color: black; mso-font-kerning: 0pt;“>Mozete me kontaktirati preko skypa: andej_vu</span></p>
    <p class=“MsoNormal“ align=“left“><span lang=“EN-US“ style=“font-size: 10.0pt; font-family: ‘Helvetica’,’sans-serif’; mso-fareast-font-family: 宋体; color: black; mso-font-kerning: 0pt;“>ili putem maila: arch.dejanvukovic@yahoo.com</span></p>
     
    <p class=“MsoNormal“ align=“left“><span lang=“EN-US“ style=“font-size: 10.0pt; font-family: ‘Helvetica’,’sans-serif’; mso-fareast-font-family: 宋体; color: black; mso-font-kerning: 0pt;“>S postovanjem</span></p>

    Član 17.037

    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2135″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal;“><span id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2191″>Postovanje,</span></div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2138″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“></div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2139″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“>Prvo da se ukratko predstavim. Zovem se Dejan Vukovic, po struki sam arhitekta i strastveni ljubitelj vina. Ternutno zivim i radim u Sangaju i specijalizovan sam za dizajn restorana i vinskih kuca. Vec dugogodisnje iskustvo navelo me je na to da upoznam zaista mnogo uspesnih ljudi iz oblasti vina.</div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2140″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“></div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2141″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“>Pored toga vodim jedan od najuspesnijih Oyster (Ostrige) restorana u Sangaju „The Plump Oyster“ – Oyster Bar i Fuzhou „Ostras“ Oster Bar i uskoro otvaramo dva nova restorana u Pekingu i Xiamenu. Zainteresovan sam da kineskim klijentima prezentujem vina sa nasih podrucja. Zainteresovan sam kako za jeftinija vina tako i za „butique“ vina sa nasih prostora. Prevashodno me intereuju bela i penusava vina koja najbolje idu uz ostrige, mada u obzir dolazi i zaista kvalitetno crveno vino.</div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2173″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“></div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2174″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“>Pored toga, na obroncima fruske gore, tacnije nedaleko od Starog Slankamena, posedujem otprilike  hektar zemlje pod vinogradima. Porodncna tradicija pravljenja vina. Na zalost dana danasnjeg to je ostalo kao tradicija, medjutim ja bih zeleo da iz te tradicije napravim mali/veliki posao, s obzirom da mi je to oduvek bila zelja.</div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2175″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“></div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2176″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“>Kao sto sam rekao okruzen sam zaista uspenim ljudima koji su zainteresovani za ulaganja u oblasti vina u Srbiji, pa bih vas zamolio za malo pomoci oko strucnih ljudi koji bi mogli da se strucno ukljuce u ovaj posao.</div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2177″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“></div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2178″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“>Mozete me kontaktirati preko skypa: andej_vu</div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2179″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“>ili putem maila: arch.dejanvukovic@yahoo.com</div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2180″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“></div>
    <div id=“yui_3_16_0_1_1411624772242_2181″ style=“color: #000000; font-family: HelveticaNeue, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, ‘Lucida Grande’, sans-serif; font-size: 13px; line-height: normal; background-color: transparent;“>S postovanjem</div>