Aleksandar

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 21.811

    Pozdrav, javljam se iz Vlasotinca kod Leskovca.Uzeo bih neki kredit dodao nesto svojih para, kupio osnovne masine, i pokrenuo manju proizvodnju i pakovanje zimnice(ajvar, kiseli krastavac, cvekla, slatki program -dzemovi sa i bez secera itd.) na tradicionalni nacin bez konzervansa naravno.Ne poznajem tehniku pasterizacije kako rade fabrike ali cu to nauciti , na kraju uz pomoc tehnologa.Godinama spremamo zimnicu za kucne potrebe u vecim kolicinama i imamo recepte koji su nama fantasticni(pasterizujemo na klasican nacin u serpi vrele vode. Imam veliku kucu i prepravio bih je u mini fabriku za preradu voca i povrca.Imam 35god i suprugu 30 god .Hteo bih da pitam ok ako ja sve uradim po standardima( masine, ispitamo proizvod) ko meni garantuje da recimo paprika koju kupujem nece biti puna pesticida i onda ceo posao propadne.Ako ima neko ko bi bio voljan da mi pomogne u svakom smislu, ili je zainteresovan za bilo koju vrstu saradnje( recimo da ja radim za nekoga u pocetku) neka se javi na anikolic53@gmail.com ili tel 060-05-05-135-Aleksandar jer smo voljni da radimo