Predrag

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 22.565

    Postovani G-dine Milutine…Citao sam nekoliko drugih foruma osim ovoga gde sam nasao vase komentare, i svuda je isto. Tim vasim komentarima ste izgubili licnost i u ocima citalaca ste postali Solaris, zato vam se mnogi obracaju na taj nacin. Ni u jednom komentaru, nista ljudsko nije dooslo od vas, sva sa svodi na omalovazavanje drugih ljudi i proizvoda, na to da „nema nista za dzabe“ itd…Niko ovde ne trazi nista dzabe, mi zelimo da komuniciramo izmedju sebe, razmenjujemo savete, iskustva, greske, sve ono sto ide us ovakav vid proizvodnje. Neki su gulili klupe teshnoliskih fakulteta, tacno je to, ali Vi niste sigurno. Vas kurs menadzmenta ste zavrsili negde vani, po nacinu obracanja meni to lici na Americki crash course, gde se skupe strvari prodaju na bezobrazan nacin, gde se drugi ljudi i proizvodi „demoniraju“, gde se istina okrece na nacin na koji idgovara samo vama i gde se ni jedna informacija ne podeli sa drugima. Ja sam ziveo i radio na 4 kontinenta poslednjih 30 godina i video sam ovakav nacin marketinga mnogo puta.

    Neki dip. tehnolozi ovde rado daju male savete drugima i pomazu im ,jer svaki savet na pocetku rada je od pomoci nisu to detaljni saveti i ne odaju svoje tehnologije, to je vec druga prica i to se naravno placa.

    Niko od Vas nije trazio besplatnu susaru od vas, niko ovde ne trazi besplatnu tehnologiju ni od koga. Zasto onda taj stav „da nema nista za dzabe“.. Nama su bitne te male ideje koje se ovde razmenjuju, zasto omalovazavati to?

    Svaka Vama cast na porudzbinama i Euricima koje zaradjujete. To nije tema ovog foruma a Vi konstantno ponavljate kao imate porudzbinu iz Amerike, Nemacke itd…Interesuje me koliko je ljudi kupilo susaru od vas preko ovog foruma? Koliko je ljudi iz Srbije narucio Solaris susaru od 2013 kada ste Vi poceli sa komentarima umesto gospodina Nenada….Neverovatno je da vi dobijate te porudzbine iz inostranstva a nemate ni najmanji nivo potreban za komuniciranje sa inostranim partnerima. Ili mozda to radi neko drugi a ne vi. To znaci ako se te susare stvarno porucuju iz inostranstva, to je zasluga nekog drugog u firmi a ne vasa, jer vasim nacinom komuniciranja bi ste oterali svakog ozbiljnog kupca, naseg ili inostranog.

    Takodje je interesantno da neko ko je toliko zauzet biznisom, putovanjima, ugovaranjem posla ima toliko slobodnog vremena u poslednje 2 godine da ga provodi  na razlicitim forumima, omalovazavajuci svacije misljenje, negirajuci druge i bez razumevanja za bilo ciji problem.

    To sto kazete da necete da ponovo postavljate svoje komentare bilo bi zaista korisno za mnoge, ali vi to vec 2 godine ponavljate i ponovo uskacete u forum gde mi koji zelimo iskreno da radimo ovaj posao trazimo savete od iskusnijih proizvodjaca.

    Izvinjavam se ostalim forumasima na ovom komentaru, rekao sam sto mi je na dusi, i nemam potrebu da nastavim razgovor sa g-dinom Solarisom preko ovog foruma, jer sam ovde zbog drugih razloga kao i vecina vas, i 700.000 evra koje Solaris zaradjuje nije od interesa za mene. Pozdrav svima

    Član 22.565

    Novi sam clan na ovom forumu, iako sam procitao svaki post od prvog dana ovde. Drago mi je da vidim da se toliko puno ljudi trudi da pomognu jedni drugima savetima, idejama i iskustvom.  Postojao je dug period kada je g-din Solaris pokusao da „kidnapuje“ forum za svije licne potrebe na veoma bezobrazan nacin i lepo je videti da se sve nastavilo kako treba od momenta kad se on povukao(ne potpuno) sa foruma.

    Licno sam zainteresovan za vakuumsku ili solarnu susaru za voce i povrce kapaciteta 300-500kg ali posle citanja komentara gore navedenog gospodina ja NISAM zainteresovan za Solaris susare iako imam finansijskih mogucnosti, iz razloga jer ne zelim da saradjujem sa ljudima koji nemaju obzira za druge i kojima ne verujem ni malo. Doticni gospodin je sebi i firmi napravio veliku antireklamu i verovatno izgubio dosta potencijalnih kupaca u poslednje 2 godine. Molio bih proizvodjace susara u regionu da mi se jave. Hvala i zelim vam svima sve najbolje