Mirjana

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 28.590

    Dragi Marko

    Odusevljena sam http://www.eugenchocolate.com sajtom i veoma mi je drago sto ima tako lepo prezentovana sa stilom i puno maste zanatska radionica cokolade , pa jos u mom Novom Sadu !

    Bravo!

    Sigurno cu ih posetiti prilikom mog prvog poseta Srbiji.

    Mnogo hvala na ukazan kontakt sa njima.

    S postovanjem

    Mirjana

    Johannesburg, Cell: +27799702971 (WhatsApp, Viber)

     

    Član 28.590

    Postovani Gsp. Milivoje,

    svaka Vam cast na brzom odgovoru, vec sam vam opsirnije pisala o svojim „cokoladnim“ problemima na Vas email i unapred Vam se puno zahvaljujem na svakoj buducoj reci na ovu temu

    Puno pozdrava svima ovde iz Juzne Afrike

    Mirjana Hristova

    Član 28.590

    Postovani

    Posto sam nedavno zapocela proizvodnju tamne cokolade kao moj privatni biznis u Juznoj Africi gde i zivim, pregledala sam neke prethodne postove ovde i zanima me da li je gospodin Milivoje Jovic jos uvek dostupan za savete iz ove oblasti i da li mu je telefon ostao istog broja jer imam podatke o njemu iz 2013!

    Zahvaljujem na bilo kakvoj informaciji  unapred

    Pozdrav

    Mirjana

    South Africa,

    Johannesburg

    +27 79 970 2971

    Član 28.590

    Dobar dan Vam zelim
    Molim vas da mi posaljete u elektronskoj formi „Tehnologija vode i otpadnih voda“ autora Slobodan Gaćeša, Mile Klašnja na moj email. Placanje je iz inostranstva. Hvala vam unapred!
    S postovanjem,

    Mirjana

    Član 28.590

    Dobro jutro svima, i ja samo ovde nova i zaintrigirala me vasa tema. Naime, ja zivim u Juznoj Africi i mogu da se raspitam za vrste zrna kafe na plantazama direktno. Inace se bavim Food Safety Management Programom i implementacijom HACCP-a u prehrambenoj industriji u Johannesburgu. Kako mogu da vam pomognem?