Zoran

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 31.627

    Mislim da je prevelika vlaga ovih dana i trebalo bi sačekati suvo i vetrovito vreme.

    Zoran

    Član 31.627

    Recept koji ste mi poslali je krajnje dobar, a ko će ga menjati zavisi kakav mu je ukus kobasica potreban prema svojim željama i ličnom ukusu. Još jednom hvala i forumu i Vama Dušice. Svima koji razmišljaju i još se nisu definitivno odlučili za sušenje mesa i kobaja želim samo da ih podstaknem da to ipak urade, jer mi je ovaj forum pomogao da to i ja uradim. srećno i samo napred.

    Član 31.627

    Vrlo ljubazno i fer od vas poštovana Dušice.

    Sada imam divan posao sa zadovoljstvom. alo su spoljne temperature visoke ali , ko ćeka  taj i doćeka, Još jednom Vam puuuno fala.

    Član 31.627

    Pozdrav od novog kolege,

    Voleo bih znati gde se mogu kupiti kvalitetna creva za pravljenje i sušenje kobasica dužina 10 ili 20 metara jer mi je beogradskog pakovanje smrznutih od 100m mnogo.

    Zainteresovan sam za pravljenje domaćih kobasica u novosagradjenoj pušnici  iz razloga kao što neko reče, da se najbolji kvalitet istih dobija samo kad ih sam napraviš. Bio bih puno zahvalan da mi se kaže isproban i dobar recept za nj. pravljenje.