Marija

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 35.135

    Postovani Milivoje sa Novog Beograda vidim da ste strucnjak I imate vremena za analizu ,molim vas recite mi kome da se obratim za dobijanje deklaracije proizvoda(mozda se drugacije zove- garancija o kvalitetu proizvoda?!), nije ni bitno… bitno je da vi mozete da mi pomognete…vidim da sve znate. Elem, Gde,kako,kome se obratiti?Naravno u pitanju su kolacici I poslastice za pse. Unapred hvala na odgovoru. Marija kolaccicc. #allweneedisLove

    Član 35.135

    Postovani interesuje me ako moze iko da mi da savet vezan za regularno prodavanje kolaca I torti za pse I macke. Zapravo interesuje me koje su to zakonske regulative koje moraju da se ispune da bi se savesno I odgovorno radio taj posao jer ja ipak volim pse I macke toliko da bih zelela da dobiju proverenu stvar. Elem zanima me kome treba da se obratim I sta mi je neophodno da bi imala obezbedjen I proveren proizvod za odgovorno I savesno plasiranje proizvoda. Unapred zahvalna na konkretnim odgovorima. Marija kolacic

    Član 35.135

    Postovani interesuje me ako iko moze da mi da konkretni savet sta mi je potrebno da uradim da bi regularno I savesno prodavala kolace I torte za pse ? Obozavam zivotinje I zelela bih da kad vec to radim da bude odgovorno. Samo mi treba savet strucni koje procedure treba da se isprate I kako dobijam dozvolu za to koja ukljucuje deklaraciju da je proveren kvalitet proizvoda. Unapred zahvalna na odgovoru Marija Kolaccicc