Mirjana

Napravljene poruke na forumu

• Autor
    Članci
  • Član 39.842

Imam recepturu po kojoj sam lično radila oblande.

Mirjana Pajkić, dipl.ing.preh.tehnologije  069/ 25 05 004

Član 39.842

Ćao, Nikola,

Za beli krem javi mi se na 069/25 05 004

Mira

Član 39.842

Poštovani,

Ja sam Mirjana Pajkić, diplomirani inženjer prehrambene tehnologije. Diplomirala sam na Poljoprivrednom fakultetu u Zemunu 1996.godine, na odseku Prehrambena tehnologija, smeru Tehnologija biljnih proizvoda.

Iza mene je 25 godina radnog iskustva u oblasti konditorskih proizvoda, konkretno, u proizvodnji keksa, vafla, čajnih peciva, torti i kolača. Takođe imam iskustva u implementiranju i vođenju standarda HACCP, ISO22000, FSSC.

Radila sam 12 godina u Bambiju iz Požarevca ( od 1996. do 2008.godine) kao tehnolog u proizvodnji i šef proizvodnje, a od 2008. godine  sam u firmi Eskom iz Velikog Gradišta kao šef proizvodnje.

Za sve koji započinju proizvodnju ili žele da usavrše postojeću, stojim na raspolaganju.
    Kako Vam mogu pomoći?

1.    Pomoć i „ vođenje“ za lansiranje proizvoda na tržište, koje obuhvata sledeće:

a)    Izrada receptura
    b)    Preporuke i pomoć pri odabiru sirovina
    c)    Izrada kompletne specifikacije proizvoda
    d)    Probna proizvodnja
    e)    Izrada normativa proizvoda
    f)     Preporuka za odgovarajuće mašine i opremu potrebnih za proizvodnju i eventualno povezivanje sa proizvođačima/ dobavljačima istih
    g)    Preporuka za odgovarajuće vrste ambalaže i transportnog pakovanja za određeni proizvod i eventualna preporuka za proizvođače istih
    h)    Preporuka za analize gotovih proizvoda ( šta raditi) i povezivanje sa referentnim laboratorijama
    i)      Povezivanje sa dizajnerima i proizvođačima deklaracija/ ambalaže
    j)      Izrada kompletnog teksta deklaracije prema zakonima i pravilnicima, sa izradom kompletne nutritivne tabele

2.    Preporuke i povezivanje sa firmama za sve delatnosti ( DD zaštita, analiza proizvoda, dobavljači sirovina i ambalaže, sertifikacione kuće)

3.    Pomoć pri izradi dokumentacije i sprovođenju standarda HACCP i ISO22000: 2018

( FSSC)

KOMPLETNA PODRŠKA VAŠOJ PROIZVODNJI!

S poštovanjem,

Mirjana Pajkić, dipl.ing.preh.teh.

069/25 05 004