Nikša

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 40.624

    Hvala Damnjane na savetu i komentaru.

    Nemam iskustva u ovakvim poslovima, ali voljan sam da napravim gotov proizvod.

    Za usitnjavanje bi kupio sve potrebne mašine, rendaljke , ljustilice, pakericu i pasterizator.

    Hteo bi da napravim dobar kvalitetan proizvod, pod nazivom Čačanski ren, mozda proizvod bude i organski.

    Inače živim i radim u Beogradu, to u Čacku je porodično imanje pa sam poželeo da probam, u nastavku placa ima jos 2 hektara. Pa ako vidim mogucnost za nekom unosnijom zaradom proširio bi zasad i količine.

    Član 40.624

    Dobar dan postovani , imam pitanje ako je neko ljubazan da mi objasni kako dalje.

    Posadio sam na 20 ari ren, posuo odgovarajuće djubrivo. Hteo bi da pakujem u teglice i prodajem. Znam da mi treba deklaracija i da moram da uzmem mašine kako bi napravio to sto sam zamislio. Moze li neko da mi kaže sta sledece? Hvala puno

    Član 40.624

    Dobar dan postovani, ako bi neko bio ljubazan da mi pojasni kako da napravim gotov proizvod teglice rena.

    Posadio sam na 20 ari stavio odgovarajuće djubrivo. Nisam radio sistem kap po kap. Za početak samo ovako pa ako vidim mogucnost za ozbiljnijim poslom imam Jos 2 hektara zemlje na istom mestu.

    Voleo bi da znam šta mi treba od dokumentacije?

    Šta mi treba od mašina i kako da dodjem do gotovog proizvoda.

    Hvala