• Autor
    Članci
  • Član 10.402

    Zainteresovan sam za knjidu dr.Evice Martinic -DUNJA-. Kako mogu doci do nje,hvala unapred i srdacan pozdrav. Trisa.

    Član 12.823

    Poslednjih nekoliko godina naglo je povecano interesovanje za uzgoj dunje u Srbiji i proizvodnju dunjovače. Mnogi se susreću sa problemom kako iseći dunju za pečenje rakije je je dosta tvrda. I ja sam se susreo sa tim problemom pre par godina. Konstruisao sam mašinu velikog kapaciteta (2t/h) koja veoma lako seče dunju i sada te mašine izradjujem.Mašina je potpuno bezbedna za rad, nozevi od nerdjajućeg celika a kuciste zasticeno od kiselih sokova voca. Ukoliko neko ima problema sa sečenjem dunjai drugog voća može mi se obratiti na telefon 063 405 852 Mitić

    Član 1.790

    @Тrisa,тражи књигу на било ком пољопривредном факултету и у књижарама.
    Дуња је благородно воће и велика је штета што се не гаји више и не користи више и као храна и као медицински корисна биљка.Свака биљна врста и сорта има своје захтеве и ако се тога придржавамо успех не изостаје.
    Скрећем пажњу да се „мале“тајне великих мајстора не налазе ни у уџбеницима ни на интернрт форумима.
    Прошврљај мало по:poljoinfo.com poljoforum.rs biodinamika.org

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.