• Autor
    Članci
  • Član 165

    Cao narode,interesuje me nesto vise o tehnologiji prizvodnje testenina ,ako neko nesto vise zna o tome.

    Strelac

    Član 1.085

    Sta te interesuje?

    Član 3.531

    Zdravo,

    nesto sam razmisljao da pokusam sa tom proizvodnjom pa me kao laika interesuje sve…recepture,oprema,kalkulacije,koliko je potrebno za startovanje,proces proizvodnje…Ako imas nekakve informacije bilo bi super.
    Pozz

    Član 7.082

    pozdrav

    i mene interesuje proizvodnja testenina. zanima me da li je isplativo, receptura, i gde mogu da kupim aparaturu za proizvodnju? Unapred HVALA

    Član 12.480

    Šta je sve potrebno pri proizvodnji tjestenine od mašina za preradu? koliki su troškovi nabavke za jedno mikro postrojenje? LP

    Član 20.193

    Ako je neko zainteresovan prodajem kompletnu  opremu za proizvodnju tetsenine sa obukom za rad.Petkovic Miodrag 063/521016 ili 065/9595958

    Član 12.480

    koja je cijena za tu kompletnu liniju? Lp

    Član 20.193

    Cena za kompletnu opremu je 5500 eura sa obukom i recepturom.Da pojasnimo, nije rec o liniji za proizvodnju nego o zanatskoj opremi,linija podrazumeva automatizovaniji proces a ovo je oprema za zanatsku proizvodnju gde se oprema opsluzuje rucno.Pozdrav!

    Član 20.193

    U ponudi izuzetno povoljno pocetnicka oprema za proizvodnju testenina mesecnog kapaciteta do 2 tone proizvedene testenine sa recepturom obukom i garancijom petkovicmiodrag123@gmail.com ili 063/521016 ili 065 95 95 958

    Član 26.112

    Pozdrav,

    Javljav se vma iz Slovenije, pošto imamo veoma mali izbor literature tehnologiji hrane, pa bi vas zamolio kdje bi se dalo dobiti knjigu TEHNOLOGIJA PROIZVODNJE TESTENINA. Kod kuče imam manju delavnicu za proizvodnju testenine i sušaro s koju imam ogromno problema zato što mi testeninna pukne tokom sušenja.

    Molim za bilo koju informacijo.

    Izpričavam se za jezik več dugo je toga kad smo bili u JLA i učili Srbskohrvatski jezik.

    Puno pozdrava

    Janez
    Tehnologija proizvodnje testenina

    Član 20.193

    Mislim da sam Vam odgovorio direktno.Nisam siguran da biste iz knjige rešili problem koji imate,pitanje je da li je sušenje problem ili nešto drugo/mašina ili trafila/ najbolje bi bilo da to pogleda neko ko se razume,neki tehnolog ili neko sa velikim znanjem i iskustvom.Moj telefon je 063/521016 ili 065/ 95 95 958 e-mail petko@stcable.net.Pozdrav!

    Član 27.198

    Pozdrav!

    Citajuci post gospodina iz Slovenije nalazim da imamo slican problem. Naime, meni se desava problem iskljucivo sa makaronima. Nekada se raspadnu prilikom susenja a nekada tek kada pocnu da se kuvaju. Ukoliko neko ima ideju gde bi mogao biti problem bio bih vise nego zahvalan na pomoci.

    Unapred zahvalan.

    Milos

    Član 20.193

    Za Miloša,

    Isto kao iza Janeza javite se telefonom treba videti o čemu se radi i detektovati problem 063/521-016 ili 065/95-95-958 Miodrag.

    Član 1.132

    Poštovani da li znate gde mogu da nabavim knjigu Tehnologija proizvodnje testenine od Gordane Bejarović?
    Srdačan pozdrav.
    Miša

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.