• Autor
    Članci
  • Član 2.074

    Interesuje me da li mi neko moze nesto vise napisati o tehnologiji proizvodnje kakao krema? Da li je nekom poznata literatura u kojoj mogu naci nesto vise o tome? Pozdrav svima na forumu.

    Član 281

    Tehnologija konditorskih proizvoda Dr Milena Gavrilović Novi Sad,2003

    Član 4.026

    Napisi mi sta te konkretno interesuje. Znam sve o tome.

    Član 2.254

    Tehnologija konditorskih proizvoda Dr Milena Gavrilović Novi Sad,2003

    zanima me da li negdje postoji ova knjiga da se downloaduje ili kupi u stampanom obliku?

    Član 4.026

    knjiga se moze kupiti na tehnoloskom fakultetu u novom sadu u skriptarnici.Ja je imam i veoma je korisna.

    Član 4.179

    MMM, u elektronskom obliku mislim da nema jer je i ja trazim. mozes preko nekoga ko studira da uzmes iz biblioteke sa tehnoloskog u NS-u. ja sam jedva nasao poslednju knjigu tada i kopirao. Ta knjiga je vrh, ima sve o konditorima.
    pozdrav

    Član 4.179

    MMM, u elektronskom obliku mislim da nema jer je i ja trazim. mozes preko nekoga ko studira da uzmes iz biblioteke sa tehnoloskog u NS-u. ja sam jedva nasao poslednju knjigu tada i kopirao. Ta knjiga je vrh, ima sve o konditorima.
    pozdrav

    Član 22.875

    Pozdrav svima…

    Ukoliko su Vam potrebne konsultantske usluge za  tehnologiju proizvodnje konditorskih proizvoda, slobodno me kontaktirajte na mail: simicicmarko1901@gmail.com . Radimo kompletan konsalting, nabavku opreme, pustanje tehnologije, recepture, teh. uputstva, normative… Sistem, kljuc u ruke…

    M&S

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.