• Autor
    Članci
  • Član 2.172

    Literaturu za ambalazu, tehnologija mesa, tehnologija mleka, tehnologija voca i povrca, mlinarstvo i pekarstvo. Posaljite katalog, cjene, nacin placanja, ili ako moza donacija za srednju skolu SOU“Sv. Kiril i Metodij“ u Negotino na Vardaru

    Glavni urednik

    Na žalost ne postoji neka knjižara koja ima sva ta izdanja. Ja ih imam u svojoj priavtnoj biblioteci, ali Tehnologija hrane se ne bavi prodajom knjiga. Na žalost veoma je teško naći stručnu literaturu i meni su trebale godine.

    Član 1.694

    Postovani,nadam se da cete mi moci pomoci bilo savetima bilo spiskom literature koju bih mogla pronaci u Novom Sadu,a u kojoj bi bile obuhvacene teme koje se bave aditivima u namirnicama,tacnije TOKSICNIM ASPEKTIMA ADITIVA…Pisem rad za kontinuiranu edukaciju kolega nutricionista pa mi je od velike vaznosti validnost podataka.Hvala unapred

    Član 2.810

    Drage kolege,meni su potrebne knjige: Meso i mesne preradjevine,autor Dane Banin,(Neogez Sokobanja 2007) i Proizvodnja kobasica i suhomesnatih proizvoda,autor Peric Tihomir,(Poljo knjiga BG.2008) pa,ako neko zna gdje se mogu naci ili neku ideju gdje ih potraziti,molim da mi javi. Hvala

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.