• Autor
    Članci
  • Član 3.870

    Poštovani,

    završila sam Tehnološko-metalurški fakultet u Beogradu, smer: biohemijsko inženjerstvo i biotehnologija. Zanima me da li, s obzirom da nemam radno iskustvo, mogu da se setifikujem za HACCP i da li uopšte ima svrhe? Osim toga zamolila bih iskusnije kolege da me posavetuju kako da usavršim i poboljšam svoje znanje, kako bih lakše uspela da nađem posao. Pre svega interesuju me stručni kursevi i usavršavanja.

    Hvala.

    Pozdrav

    Član 1.080

    Privredna komora Beograda često organizuje stručne kurseve vezane za HACCP( rukovodilac HACCP tima , provereravač za HACCP ) pa se možeš informisati na njihovom sajtu.

    Član 3.870

    Hvala.

    Član 2.868

    Malo bih dopunio informaciju koju ste dobili:

    Mozete zavrsiti kurs za HACCP ali time necete nauciti da se time bavite: dobicete osnovne informacije i nista vise. S obzirom da za bavljenje HACCP-om nije potreban „papir“, postoje drugi, bolji nacini (bolji jer dobijate vise znanja). Nadjete nekoga ko zna posao i uputi Vas. Ovo tesko, jer niko ne voli konkurenciju, jedino ako ste prijatelji. Sledeci nacin je da nadjete neku firmu kojoj treba HACCP, obezbedite posao nekom konsultantu a zauzvrat od njega dobijete znanja koliko je spreman da pruzi. A mozete i da zavrsite kurs pri nekoj sertifikacionoj kuci, pri cemu opet Vi njima klijente a oni Vama praktican rad.
    Nije mi namera da Vas obeshrabrim, svako znanje je dobro doslo, samo napred, ali nije sve tako jednostavno – zavrsite kurs i gotov konsultant. A ako Vam ikad zatreba „papir“, kurs cete lako zavrsiti.

    Sve najbolje i puno srece.

    Član 2.868

    Malo bih dopunio informaciju koju ste dobili:

    Mozete zavrsiti kurs za HACCP ali time necete nauciti da se time bavite: dobicete osnovne informacije i nista vise. S obzirom da za bavljenje HACCP-om nije potreban „papir“, postoje drugi, bolji nacini (bolji jer dobijate vise znanja). Nadjete nekoga ko zna posao i uputi Vas. Ovo tesko, jer niko ne voli konkurenciju, jedino ako ste prijatelji. Sledeci nacin je da nadjete neku firmu kojoj treba HACCP, obezbedite posao nekom konsultantu a zauzvrat od njega dobijete znanja koliko je spreman da pruzi. A mozete i da zavrsite kurs pri nekoj sertifikacionoj kuci, pri cemu opet Vi njima klijente a oni Vama praktican rad.
    Nije mi namera da Vas obeshrabrim, svako znanje je dobro doslo, samo napred, ali nije sve tako jednostavno – zavrsite kurs i gotov konsultant. A ako Vam ikad zatreba „papir“, kurs cete lako zavrsiti.

    Sve najbolje i puno srece.

    Član 3.870

    Hvala na informacijama i savetima.

    Pozdrav

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.