Miroslav

Napravljene poruke na forumu

  • Autor
    Članci
  • Član 16.512

    Postovani gospodine Stefane P, dobio sam vas E-mail..i vrlo sam vam zahvalan na korektnoj  cak drugarskoj pomoci .Odmah sam otisao na ovaj sayt-sight. i procitao objasnjene.ZLATA VREDNOG ..odmah se vidi da ste dobronamerni , i to me (sobzirom na danasnje vreme iznenadjuje i ODUSEVLJAVA)Vase objasnjenje za pocetnike … u poslu ili biznisu s pecenjem ili prodajom sirove kafe nema cenu .Zasto to kazem .? Jednostavno ste nam ..konkretno meni bez iskustva u toj delatnosti objasnili mnogo nepoznatih stvari.Moja zelja je da ubuduce prodajem kafu u buducem lokalu tipa kafe poslasticarnica.. ..(MISLIM ..NE BIH DA SE OSLANJAM NA DOBAVLJACE TIPA VELIKIH LANACA.).( Mada i nih mogu da ubacim u prodaju.)NEGO ..NESTO DRUGO SAM HTEO DA VAS PITAM .. Da li VI ili vas firma prodaje kafu na dzkove .. koju vrstu boljih i kvalitetnij vrsta arabike , robuste imate u ponudi .. cena poo dzaku .. i tako dalje. cena mu je vrlo bitna  .. Dali je kafa prana ili neoprana.. gde vam s nalazi firma… sto vise detalja.. i tako to .UNAPRED ZAHVALAN NA VASEM TRUDU DA NAS MALO EDUKUJETE..(Sve najbolje vama i vasoj porodici zelim)Pozdrav

    Član 16.512

    .. ah izvinjavm se .. ne upisah  adresu.. kiljtes5@gmail.com

    Član 16.512

    ..Postovani prijatelji .. Trebala bi mi mala .. il Velika pomoc .. evo o cemu se radi  Da li neko uopste moze da mi kaze ko uvozi svezu . tj sirovu kafu , i da je prodaje na dzakove. Nikako ne mogu da saznam uvoznike ,, jer se svi nesto kao kriju.(mos misliti). Zeleo bih da se bavim pecenjem kafe .. u sastavu svog buduceg lokala.. ……..