• Autor
    Članci
  • Član 5.114

    pitanje, gde kupiti ovu knjigu? unapred hvala.

    Vladimir, Leskovac, srbija-

    Član 25.218

    Ako netko ima ovu knjigu neka mi ju prosledi u elektroničkom obliku na omrcenl@gmail.com

     

    Unapred hvala

    Član 20.383

    gdje mogu kupiti knjigu,koliko kosta hvala

    Član 26.153

    Ako neko ima ovu knjigu neka je i meni prosledi elektronskim putem miske.87@hotmail.com

    Član 26.265

    Trebala bi mi elektronska verzija. Unaprijed hvala. ljubisamama@yahoo.com

    Član 451

    OSTRO REAGUJEM.

    Pogledajte na sta nam se sveo ovaj na pocetku divan sajt. Svaka je tema samo: „Ima li neko…“, „Znal li neko…“, „Hoce li neko….“. Ranije sam pisao da ovo nisu besplatni mali oglasi i ovo nije buvljak knjiga. Ovo je sajt za razmenu iskustava. Sta to znaci? Prvo uradi nesto, pa se pojavi na sajtu da ispicas sta si uradio i tek tada ima razloga da pitas nesto. Koleginice i kolege, vi koji imate istinsko  znanje, steceno radom i praksom, bojkotujte ovakvo ruglo od sajta i krenimo, kao ono na pocetku, da pisemo o onome sto radimo i do cega smo dosli. Ja sam puno puta imao zelju da se ukljucim sa necim novim, ali kako kada se sve vrti oko toga „Ima li neko…. knjigu…. i hoce li mi neko kazati, naravno besplatno….“

    Milivoje Jovic, tehnolog-konsultant, 062-8286083, 064-1941083; milivoje53@gmail.com

    Član 2.331

    Dragi Milivoje, nije sve u novcu, a očigledno je da ovo nije sajt na kome bi se moglo unovčavati znanje. Niko se nije osiromašio time što je nekome dao nešto besplatno.

    Član 36.990

    Gdje mogu kupiti Knjigu?
    Imam zelju da otvorim pekaru, ali ne mogu naci adekvatnu literaturu. Nadam se da bi mi knjiga bila od koristi.
    Unaprijed hvala,

    Jelena

    Član 37.448

    Pitanje je jednostavno!!! Gde se može kupiti ova knjiga (za novac ili pare, svejdno)??? I može li se platiti i dobiti ONLINE!!!! Svakako, za NOVAC!! Unapred hvala ljubaznim ljudima.

    Alen, Skpoje

    Član 451

    Jelena, sa literaturom se ne otvara pekara, a jos manje uspesno posluje. Za takvo nesto treba vlastito ili tudje znanje i iskustvo. Knjiga ti moze biti samo od koristi.

    Milivoje Jovic, tehnolog-konsultant

    Član 15.317

    Da li neko mozda zna za zamenu za titan dioksid.unapred hvala

    Član 25.932

    Pozdrav, ako neko ima u elektronskom obliku ovu knjigu, bila bih zahvalna da posalje na mail anamarija_sabo@yahoo.com

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.