• Autor
    Članci
  • Član 5.114

pitanje, gde kupiti ovu knjigu? unapred hvala.

Vladimir, Leskovac, srbija-

Član 25.218

Ako netko ima ovu knjigu neka mi ju prosledi u elektroničkom obliku na omrcenl@gmail.com

Unapred hvala

Član 20.383

gdje mogu kupiti knjigu,koliko kosta hvala

Član 26.153

Ako neko ima ovu knjigu neka je i meni prosledi elektronskim putem miske.87@hotmail.com

Član 26.265

Trebala bi mi elektronska verzija. Unaprijed hvala. ljubisamama@yahoo.com

Član 451

OSTRO REAGUJEM.

Pogledajte na sta nam se sveo ovaj na pocetku divan sajt. Svaka je tema samo: „Ima li neko…“, „Znal li neko…“, „Hoce li neko….“. Ranije sam pisao da ovo nisu besplatni mali oglasi i ovo nije buvljak knjiga. Ovo je sajt za razmenu iskustava. Sta to znaci? Prvo uradi nesto, pa se pojavi na sajtu da ispicas sta si uradio i tek tada ima razloga da pitas nesto. Koleginice i kolege, vi koji imate istinsko  znanje, steceno radom i praksom, bojkotujte ovakvo ruglo od sajta i krenimo, kao ono na pocetku, da pisemo o onome sto radimo i do cega smo dosli. Ja sam puno puta imao zelju da se ukljucim sa necim novim, ali kako kada se sve vrti oko toga „Ima li neko…. knjigu…. i hoce li mi neko kazati, naravno besplatno….“

Milivoje Jovic, tehnolog-konsultant, 062-8286083, 064-1941083; milivoje53@gmail.com

Član 2.331

Dragi Milivoje, nije sve u novcu, a očigledno je da ovo nije sajt na kome bi se moglo unovčavati znanje. Niko se nije osiromašio time što je nekome dao nešto besplatno.

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.