• Autor
    Članci
  • Član 10.616

    Pozz
    Gdje mogu naći dio vezan za proizvodnju flipsa..?
    LP

    Član 15.870

    <span style=“line-height: 1.5em;“>Kako bih mogla da  nabavim ovu knjigu – Tehnologiju konditorskih proizvoda?</span><span style=“line-height: 1.5em;“> </span>Pisem diplomski rad o cokoladi i po sadrzaju ova  knjiga bi mi mnogo pomogla.

    Član 2.119

    Књигу можете поручити код издавача Млинпек завод, Нови Сад 021/547-681, 547-682, 547-683 office@mlinpekzavod.com

    Član 19.591

    koliko košta knjiga u evrima ili dinarima i jkako je naručiti

     

    Glavni urednik

    Ispod naslova knjige imate kontakt telefone izdavača kod koga možete naručiti knjigu.

    Član 2.119

    24,2e=2900 dinara

    Књигу можете поручити код издавача Млинпек завод, Нови Сад 021/547-681, 547-682, 547-683 (tražite Đorđa)

    ili na office@mlinpekzavod.com

    plaćanje može na licu mesta (ako ste iz NS ili dolazite u NS) ili pouzećem

    Član 10.660

    Azeme, šta vas muči kod proizvodnje flipsa?  Ovo vas pitam zato što kod nas ima vrlo malo literature u vezi sa proizvodnjom flipsa. Ja sam se bavila proizvodnjom, zato pitajte šta vas zanima.

    Član 10.616

    Pozdrav Radmila, pa pisem master rad pod nazivom „Varijabilnost procesnih parametara i standardizacija extrudiranih snack proizvoda na bazi kukuruza“, ovo je moj mail:

    azem_baso@hotmail.com ako zelite javite mi Vas mail da Vas mogu kontaktirati.

    Hvala unaprijed

    LP

    Član 12.442

    Pozdrav svima…. radim diplomski iz Tehnologije proizvodnje fondana… da li je neko u mogucnosti da mi na mail posalje oblast „Proizvodnja mekih bombona“  na email adresu???

    pele_kaizen@hotmail.com ako ste u mogucnosti i ako vam nije tesko kontaktirajte me na ovoj adresi…

     

    hvala unapred….

    Član 6.341

    Pozdrav, može pomoć kako da tokom punujenja fila u napolitanke, kora ostane hrskava, tj da li postoji neki premaz sa čim se premaže napolitanka?

    Hvala unapred.

    Član 22.946

    Pozdrav. Moze li mi netko pomoci, zanima me tehnologija proizvodnje praskastog pudinga? Radim seminarski. Unaprijed hvala. :-)

    Član 35.072

    Postovanje,mozete li mi pomoci gde mogu kupiti ekstrat korena sapunjace Hvala unapred

    Član 10.660

    Vojislave Etol Celje je nekada proizvodio taj ekstrakt, verovatno to i danas rade.

    Član 451

    Napolitanke su jako slozen proizvod. Prvo treba napraviti vafl-listove koji ne smeju biti niti zilavi niti da se lome. Potom dolazi krema (fil). Ona mora da bude takva da ne penetrira u listove. Pored organoleptike to je osnovna i najzahtevnija osobina kreme, tj. fila. Medjutim, strucnim radom i iskustvom to je sasvim moguce postici. Dakle postoji takav „namaz“.

    Milivoje Jovic, tehnolog-konsultant; 062-8286083, 064-1941083

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.