• Autor
    Članci
  • Član 36.758

    Da li bih mogla ovu knjigu da dobijem u elektronskom obliku na adresu goldmel13@gmail.com
    Hvala unapred
    Melinda

    Član 37.203

    Postovani,

    Da li bih mogla dobiti elektronsku verziju ove knjige?

    Hvala unapred, s postovanjem Bojana.

    Član 35.976

    Postovani, da li ova knjiga moze da se dobije elektronskim putem?

    Pozdrav,

    Anita

    Član 24.109

    I mene interesuje da li knjige ima u elektronskom obliku i da li moze da se dobije

    Ivan

    Član 10.345

    Poštovani,

    Dali bih mogao dobiti elektronsku verziju ove knjige ?

    ako  neko ima  molio bih da mi prosledi na adresu, perostanimirovic@gmail.com

    Hvala unapred, s poštovanjem, Pera.

    Član 37.238

    Poštovani,da li ova knjiga moze da se dobije u elektronskom obliku? nikola939@yahoo.com
    Nikola

    Član 37.524

    Postovani, da li mozete da mi posaljete elektronsku verziju ove knjige?

    Adresa je suza.petrickovic@yahoo.com

    Unapred zahvalna, Suzana.

    Član 10.345

    Dragi Forumaši,

    koliko vidim ništa o saradnji postali smo sebični i neželimo pomoći jedni drugome, koliko vidim nekoliko vas se prijavilo za elektronsku knjigu , neznam dali iko i dobio.

    Ja lično nisam dobio na mejl adresi , ako neko ima molio bi da mi prosledi , hvala unapred.

    Član 18.947

    Poštovani, zamolila bih Vas da mi pošaljete elektronsku verziju ove knjige na mail dijanad445@gmail.com .

    Unapred hvala

    Član 760

    Postoani, da li je neko dobio knjigu?

    Član 18.324

    Postovane kolege, ako je neko u mogucnosti ili ako je neko poseduje u elektronskoj verziji da mi istu posalje na vladimirstankovic89@gmail.com

    Unapred zahvalan.

    Član 28.903

    Poštovani,

    da li bih mogla dobiti elektronsku verziju ove knjige?

     

    Adresa je sesilijadj@gmail.com.

    Unapred zahvalna,

    Svetlana

     

    Član 31.877

    Poštovani,kao i mnogi ispred mene ja Vas pitam dali se knjiga može dobiti elektronskim putem. Pozdrav i sve najbolje.

    Član 38.865

    Postovani,
    Zeleo bih da kupim knjigu „Voda za pice- Franjo Coha“ bilo u elektronskom ili stampanom obliku. Molim vas za objasnjenje kako mogu doci do knjige?Unapred zahvalan!

    Član 35.259

     Mire

    Poštovani,kao i mnogi ispred mene ja Vas pitam dali se knjiga može dobiti elektronskim putem. Pozdrav i sve najbolje

    Član 39.637

    Kako mogu da porucim ovu knjigu? Pre sam porucivala preko mejla sashazivic@jahoo.com, sada mi stize poruka da adresa ne moze da se nadje. Hvala unapred.

    Član 36.874

    Problem sa većinom stručne literature u Srbiji je nepostojanje PDF verzija. Početkom osamdesetih učestvovao sam u prevodjenju standardnih američkih metoda za ispitivanje vode- nažalost do danas nema PDF verzije te publikacije ondašnjeg Saveznog ministarstva zdravlja.

    Pozdrav,

    Mr sci pharm Dušan Obradović

     

    Član 14.040

    Poštovani,

    da li se knjiga Voda za piće – Standardne metode za ispitivanje higijenske ispravnosti,  Franjo Čoha, može dobiti ili kupiti u elektronskom obliku? Ako ne, može li neko objasniti gdje se može kupiti u papiru? E-mail je dajana.kiklic@gmail.com

    Lp

    Dajana

    Član 12.142

    S obzirom da je priručnik „Voda za piće – Standardne metode za ispitivanje higijenske ispravnosti“ od F. Čohe prvi put štampan sad već daleke 1990. godine upitno je koliko priručnik drži korak sa današnjicom kada je u pitanju problematika koju obrađuje?!

    Član 26.605

    Poštovani,
    da li se knjiga Voda za piće – Standardne metode za ispitivanje higijenske ispravnosti,  Franjo Čoha, može dobiti ili kupiti u elektronskom obliku? E-mail je milica.mijanovic87@yahoo.com.
    Srdacan pozdrav,
    Milica MIjanović, Crna Gora

    Član 18.324

    Poštovane kolege, da li bi mogao dobiti ovu knjigu u elektronskom obliku na meil vladimirstankovic89@gmail.com

    Hvala

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.